zł PLN

Naszym najpopularniejszym męskim dżinsom stuknęła 30-tka.

Tkanina i detale tych kultowych spodni o regularnym fasonie z prostą nogawką zmieniały się na przestrzeni lat, ale zawsze dbaliśmy o to, by były wygodne, wytrzymałe i stylowe. I mamy pewność, że tak pozostanie przez wiele następnych lat.

Znajdź dżinsy Texas dla siebie

1. Regularny fason ze średnim stanem, który dobrze leży na wielu sylwetkach.

2. Nogawki zwężają się nad kostką, by w pełni odsłonić Twoją ulubioną parę butów, ale są również wystarczająco luźne w udach i kolanach dla Twojej wygody.

3. Nieważne, czy wybierzesz model z elastycznej czy też sztywnej tkaniny – i jeden, i drugi doskonale trzyma fason i świetnie wygląda przez cały dzień.

4. Każda para wykończona jest kultowymi nitami i ma płaskie szwy, dzięki którym dżinsy wyglądają estetycznie i są niezwykle wytrzymałe.

Ulubieniec chłopaków
z Compton Cowboys

W mieście pełnym gangów i przemocy 10 przyjaciół postanowiło obalić negatywne stereotypy związane z Compton i jego mieszkańcami.

Wspólnie udaje im się dowieść, że Afroamerykanin może być kowbojem – strażnikiem prawa na końskim grzbiecie, który dba o porządek i bezpieczeństwo. Wrangler jest marką od zawsze związaną z kowbojami i to właśnie dlatego trudy i osiągnięcia Compton Cowboys nie mogły umknąć naszej uwadze. Jesteśmy dumni, że legendarne dżinsy Wrangler noszone są przez tak inspirujących ludzi, którzy dają dobry przykład innym.

Kupuję Texas
Góra