zł PLN

RETRO NIGHTS

Wrangler powraca do lat 70. i zachwyca się stylem uniwerysteckich klubów sportowych.
"Retro Nights" jest ciemniejszym, bardziej grunge'owym ujęciem legendarnego amerykańskiego stylu.

Uwielbiamy tętniące życiem Lower East Side. Tutaj jest różnorodność i energia, które dostarczają niekończących się inspiracji i możliwości nawiązania współpracy dla artystów i muzyków jak Nick i Johann.

W kolekcji znalazły się fasony Body Bespoke uszyte z zaskakujących tkanin jak aksamit, które pojawią się tuż obok znanych sprań. Jest i nowość w kolekcji męskiej - to super skinny Strangler.

Tradycyjne detale charakterystyczne dla stylu amerykańskiego oraz stylu uniwersyteckiego pojawiają się w całej kolekcji. Szukaj frotowych naszywek i wełniano-skórzanych kontrastowych rękawów. To modne i wygodne fasony w prawdziwym amerykańskim stylu rodem z lat 70. Inspiracje tą epoką pojawiają się również w kolekcji denimowej, zwłaszcza w damskich dżinsach z wysoką talią uszytych z grubego, spranego denimu.

Zachwycamy się Nowym Jorkiem i tym wszystkim, co ma do zaoferowania poza typowymi turystycznymi miejscami. Są klimatyczne księgarnie, knajpki z pizzą, kafejki serwujące pomysłowe kawy, sklepy z winylami i kluby dla wtajemniczonych, a wszystko zawsze kończy się w mieszkaniu znajomego.

WRANGLER ZAGLĄDA W PRZESZŁOŚĆ, BY MÓC SPOJRZEĆ W PRZYSZŁOŚĆ

Góra