• Dodatkowe 10% zniżki na koszule z kodem "SHIRT17"

Peter Max w jesiennej odsłonie

BRĄZ, MIEDŹ I CZERWIEŃ

Oto jesienna kolekcja Peter Max/ Daj się zaczarować kolorowym detalom na denimie i sztruksie oraz psychodelicznym nadrukom. Każda rzecz dla niego i dla niej została przygotowana ręcznie dla jeszcze większego efektu w stylu lat 70

PETER MAX DLA NIEGO

Poczuj rytm lat 70. w dwukolorowych łatkach i psychodelicznych nadrukach. Wybierz coś z kurtek, dżinsów, koszul i T-shirtów w naszej jesiennej kolekcji Peter Max. Każda rzecz została ręcznie udoskonalona.

PETER MAX DLA NIEJ

Pokaż styl, kobieto! Zrób krok w przeszłość i pokochaj dwukolorowe łaty oraz graficzne nadruki Petera Maxa z naszej jesiennej kolekcji. Dzięki ręcznie dopracowanycm detalom w naszych kurtkach i spodniach z denimu i sztruksu styl lat 70. jest w zasięgu twojej ręki.

Kim jest Peter Max?

Peter Max urodził się w Berlinie w roku 1937. Zanim osiedlił się w Ameryce, podróżował po Chinach, Tybecie, Indiach, Izraelu i Francji. We wczesnych latach twórczości czerpał inspiracje ze swoich trzech pasji - komiksów, filmów i jazzu. Później po natchnienie sięgnął do astronomii, jogi i duchowości Wschodu.
Pierwsza współpraca Wrangler & Peter Max miała miejsce na początku lat 70., a jej efektem była kolekcja dżinsów, szortów i koszul w psychodelicznym stylu hippie, która cieszyła się dużym powodzeniem. Nasza najnowsza kolekcja sięga do tamtych wzorów, ale robi to w nowoczesny sposób. Opakowania produktów są dokładną repliką oryginału.

  • £

  • £

Góra