zł PLN

Kariera

Praca w firmie Wrangler oznacza, że stajesz się częścią kultowej marki, która tworzy oryginalną odzież dżinsową od 1947 roku.

Historia marki Wrangler to historia denimu oraz tego, w jaki sposób dżinsy, z odzieży roboczej przemieniły się w ubiór na co dzień. Jest to opowieść o poświęceniu, oryginalności, nowatorstwie i wierze w siebie. To historia ciężkiej pracy i ciągłego poszukiwania lepszych, bardziej praktycznych rozwiązań dla naszych denimowych kolekcji.

Dołączając do Wranglera wpisujesz się w tę historię. Etos naszej marki staje się Twoim i w ten sposób zaczynasz współtworzyć naszą przyszłość. Pozostając wiernymi naszemu DNA oraz budując na bogatym doświadczeniu staliśmy się czołową marką tworzącą wysokiej jakości odzież z denimu.

Czego możesz od nas oczekiwać

Możesz oczekiwać pracy w pozytywnej atmosferze, z ludźmi pełnymi poświęcenia i pasji.
Jesteśmy całkowicie oddani naszej idei i sobie nawzajem, oraz wierzymy, że dzięki ciężkiej pracy i współdziałaniu możemy osiągnąć niemal wszystko. Cenimy nowe pomysły i kreatywność, ponieważ są to wartości, dzięki którym rozwijamy się i rośniemy w siłę w naszej niezwykle konkurencyjnej branży.
Pracować będziesz dla firmy zorientowanej na klienta, która inwestuje środki w innowację, szkolenie i rozwój.

Czego oczekujemy od Ciebie

Szukamy talentów, naturalnych liderów, ludzi, którzy zaangażują się w misję naszej marki oraz przyjmą jej wartości i ambicje jako swoje własne.

Praca w firmie VF oznacza również, że stajesz się częścią największej na świecie grupy zrzeszającej czołowe marki odzieżowe, takie jak: Timberland, North Face, Vans, Eastpak, Kipling i inne.
Więcej informacji 

Góra