zł PLN

Technologia pianowa Indigood

Uzyskanie kultowych denimowych sprań w kolorze indygo wymaga dużej ilości wody i energii. Właśnie dlatego opracowaliśmy Indigood™ – pionierską technologię barwienia tkanin. W procesie farbowania wykorzystujemy teraz pianę, dzięki czemu udało nam się zredukować zużycie wody o 100%, a ścieki poprodukcyjne zostały wyeliminowane. Na tym nie koniec. Zarówno zużycie energii, jak i powstające podczas produkcji odpady zostały zmniejszone o ponad 60% w porównaniu z konwencjonalnymi metodami barwienia denimu. Ta innowacyjna technologia zrewolucjonizuje przemysł denimowy na całym świecie.

Odkryj produkt

Recykling materiałów to czystsze środowisko

Produkcja bawełny wymaga zużycia ogromnej ilości wody, ziemi i energii. Dlatego właśnie przetwarzamy jej nadwyżki i zmniejszamy odpady poprodukcyjne. Resztki są cięte, a następnie powstaje z nich przędza. Ten materiał zawiera przynajmniej 28% bawełny pochodzącej z recyklingu. Każdy detal został ulepszony – naszywki są wykonane z przetworzonego plastiku, nity i metalowe elementy powstały z wykorzystaniem bezpiecznych środków chemicznych, a etykiety są wykonane z przetworzonego papieru.

Ekologiczne wykończenia

Efekt znoszenia to niezwykle ważny detal w ubraniach z denimu, ale nie można osiągać go zbyt wysokim kosztem. Tradycyjne metody uzyskiwania takich wykończeń wykorzystują szkodliwe dla środowiska chemikalia, energię oraz ogromne ilości wody. Sprany denim Wrevolutionary został wyprodukowany w odpowiedzialny sposób przy pomocy zaawansowanych technologii, takich jak laser, ozon oraz nanobańki. Wszystkie z nich zmniejszają zużycie naturalnych zasobów. Teraz legendarny denim powstaje w lepszy sposób.

Góra