zł PLN

Ta niesamowita przestrzeń naszpikowana jest hologramami, muzykami oraz aktorami i towarzyszy rozpoczęciu kampanii Wrangler Icons, której początek nastąpi w lutym. Wyobraź sobie, że Sun Studios zderzyły się z CBGB i wylądowały awaryjnie w londyńskim Soho. Właśnie o czymś takim mówimy! Robiąc ukłon w kierunku swojej muzycznej przeszłości, w której tak wybitni artyści jak Freddie, Mick Jagger i Debbie Harry nie rozstawali się z kurtkami, dżinsami i koszulami Wranglera, marka postanowiła skupić się na powstawaniu każdego utworu, czyli tym, co się dzieje w studio nagrań. Przyjdź z gitarą, pokaż, co potrafisz i poruszaj się trochę w tańcu – oto Wrangler wszedł do studio.

IAMDDB

Join us
February 28th

BLACK HONEY

Join us
March 5th

BOILER ROOM

Join us
March 7th

SECRET GUEST

Join us
March 14th

28 LUTY

IAMDDB

Wyjątkowy talent z Manchesteru, który oczaruje cię harmonijnym, pełnym uczuć dźwiękiem i głębokim wokalem z pogranicza trap-soulu i jazzu. Tym, co kochamy w tej artystce jest odwaga w prezentowaniu alternatywnego stylu, który bez wątpienia wyznacza nowe trendy. IAMDDB robi to bez najmniejszych wyrzutów sumienia.

5 MARCA

Black Honey

Black Honey to jedyna brytyjska grupa spod znaku indie. Żyją w swoim własnym surrealistycznym świecie – i nic nie może być bardziej ikonicznego niż to właśnie. Wyobraź sobie żywe kolory, filmowe kadry i wybitną gitarę, która rozbrzmiewa coraz głośniej utwór za utworem.

7 MARCA

Boiler Room

Prosto z szalonego klipu, w którym rozbawiony tłum daje z siebie wszystko tuż za stołem mikserskim, Boiler Room przyjadą zagrać wraz z Wrangler. Ci goście nie ustaną w graniu Footwork i Jungle in London i, co tu dużo mówić, są ikoniczni na swój własny sposób.

Góra