zł PLN

Dżinsy

 

11MWZ

Men’s Western Zipper

 

11WWZ

Women’s Western Zipper

 

Model 11MWZ to pierwsze dżinsy, które stworzyliśmy. Fason o długiej historii, który łączy autentyczną westernową stylistykę i buntowniczy charakter. Archetyp dżinsów. Są funkcjonalne i świetnie leżą, a stylistyka retro dopełnia całości. Teraz model ten pojawi się w nowoczesnej interpretacji.

Najnowsza wersja tych wąskich prostych spodni została uszyta z miękkiej tkaniny o splocie skośno-krzyżowym, dzięki której od razu zyskały niepowtarzalny, znoszony wygląd. Nieco wyższy stan, przeszycie w kolorze tytoniowego brązu i klasyczny niebieski denim Wrangler sprawiły, że model 11MWZ wygląda dokładnie tak, jak kiedyś. Witamy w starych dobrych czasach.

Dżinsy ICONS dla niego Dżinsy ICONS dla niej

Zaprojektowana specjalnie dla jeźdźców rodeo i ranczerów, zaadoptowana przez buntowników i gwiazdy sceny rockowej kurtka 124 to model niemający sobie równych. Jedyny w swoim rodzaju. Ten młodzieżowy, ponadczasowy fason ma wiele detali, które stanowią o jego wyjątkowości. Autentyczny fason 124 ma zaokrąglone klapki kieszeni, przeszycie w kolorze tytoniowego brązu, miedziane guziki i słynny ścieg w kształcie litery „W”.

Wersja tego modelu na rok 2019 jest nieco węższa i doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy.

Kurtki ICONS dla niego Kurtki ICONS dla niej

Ten bestsellerowy fason awansował do miana kultowego w dniu, w którym się pojawił w latach 60. Inspiracją do jego powstania były koszule westernowe z lat 40., a w najnowszej kolekcji pojawi się w nowej odsłonie w sam raz dla miejskich kowbojów.

Koszule ICONS dla niego Koszule ICONS dla niej

Technologia pianowa Indigood

Uzyskanie kultowych denimowych sprań w kolorze indygo wymaga dużej ilości wody i energii. Właśnie dlatego opracowaliśmy Indigood™ – pionierską technologię barwienia tkanin. W procesie farbowania wykorzystujemy teraz pianę, dzięki czemu udało nam się zredukować zużycie wody o 100%, a ścieki poprodukcyjne zostały wyeliminowane. Na tym nie koniec. Zarówno zużycie energii, jak i powstające podczas produkcji odpady zostały zmniejszone o ponad 60% w porównaniu z konwencjonalnymi metodami barwienia denimu. Ta innowacyjna technologia zrewolucjonizuje przemysł denimowy na całym świecie.

Odkryj produkt
Góra