zł PLN

Thermolite

Technologia Thermolite® to nasz innowacyjny sposób na to, by zapewnić Ci ciepło, ale bez zbędnej objętości.
Wykorzystaliśmy ją w dżinsach Wrangler, które łączą styl z funkcjonalnością – nie zmarzniesz w nich, gdy temperatura spadnie naprawdę nisko, ale jednocześnie są zgrabne i stylowe.
Wszystko dzięki specjalnej mieszance włókien, która zatrzymuje ciepło pomiędzy materiałem i skórą.

Kupuj teraz Thermolite

Technologia pianowa Indigood

Uzyskanie kultowych denimowych sprań w kolorze indygo wymaga dużej ilości wody i energii. Właśnie dlatego opracowaliśmy Indigood™ – pionierską technologię barwienia tkanin. W procesie farbowania wykorzystujemy teraz pianę, dzięki czemu udało nam się zredukować zużycie wody o 100%, a ścieki poprodukcyjne zostały wyeliminowane. Na tym nie koniec. Zarówno zużycie energii, jak i powstające podczas produkcji odpady zostały zmniejszone o ponad 60% w porównaniu z konwencjonalnymi metodami barwienia denimu. Ta innowacyjna technologia zrewolucjonizuje przemysł denimowy na całym świecie.

Odkryj produkt

Wodoodpornym tkaninom jeansy

Nie pozwól, by deszcz zatrzymał Cię w drodze.
Dzięki wodoodpornym tkaninom Wrangler nie musisz się długo zastanawiać, zanim wyjdziesz z domu.
Dżinsy z niewidoczną ochronną powłoką zapobiegają przenikaniu wody do wewnątrz, ale jednocześnie są lekkie, miękkie i przewiewne. Nie zajmuj sobie głowy deszczem, po prostu korzystaj z dnia.

Kupuj teraz wodoodpornym tkaninom

Soft Luxe

Denim Soft Luxe to jedwabiście miękki materiał z kategorii premium, który Twoja skóra natychmiast pokocha. Znajdziesz go w wielu fasonach Wrangler i od razu poczujesz prawdziwy dotyk luksusu.

Soft Luxe dla niego Soft Luxe dla niej

Body Bespoke

Ta kolekcja gwarantuje, że każda kobieta bez względu na rozmiar może mieć parę dżinsów, w których czuje się wygodnie.
Dzięki optymalnym proporcjom i pozycji tylnych kieszeni i szwów dżinsy leżą idealnie w każdym rozmiarze.
Modele te są również dostępne w linii Plus Size. Wysoka talia, specjalnie profilowane nogawki i wysokiej jakości materiał Smart Stretch sprawiają, że te dżinsy otulają ciało jak druga skóra.

Czytaj dalej Kup teraz

Cool Vantage

Opracowaliśmy technologię Cool Vantage. Jest to specjalne włókno, które na stałe wplatamy w tkaninę. Odprowadza wilgoć z dala od skóry, rozprowadza ją po powierzchni i powoduje, że materiał szybko wysycha. Dzięki temu nasze dżinsy są wygodne i sprawdzają się nawet w wysokich temperaturach.

Góra