zł PLN

Polityka zwrotów

Tylko dla konsumentów:
W terminie 15 (piętnaście) dni kalendarzowych od dnia nastepujacego po dniu dostawy Towarów maja Panstwo prawo zawiadomic VF International Sagl o rezygnacji z zakupu, nie ponoszac z tego tytulu zadnych konsekwencji i nie podajac przyczyny.
Przyczyny zwrotu
 1. Jezeli zmienili Panstwo zdanie i pragna zwrócic zakupione Towary, maja Panstwo prawo anulowac zlozone u nas zamówienie na podstawie art. 47 belgijskiej ustawy z dnia 6 kwietnia 2010 r. o praktykach rynkowych i ochronie konsumenta (implementujacej europejska Dyrektywe w sprawie ochrony konsumentów w przypadku umów zawieranych na odleglosc).
 2. Jezeli zycza sobie Panstwo anulowac Zamówienie, moga to Panstwo zrobic w terminie 15 (piętnaście) dni kalendarzowych od dnia nastepujacego po dniu dostawy Towarów. W takim przypadku zwrócimy Panstwu pelna kwote wraz z oplatami za dostawe uiszczonymi przy skladaniu Zamówienia.
 3. Zwroty Towarów niezgodnych z opisem (dotyczy to oczywistych i latwo zauwazalnych niezgodnosci z opisem, takich jak kolor wyrobu) powinny zostac dokonane w terminie 60 dni od dnia dostawy Zamówienia.
 4. Przyjecie zwrotów dokonanych po przekroczeniu powyzszych terminów bedzie zalezalo wylacznie od naszego uznania.
 5. Towary wadliwe: Towary sa uznawane za wadliwe, jezeli zostaly dostarczone w stanie uszkodzonym, badz w przypadku ujawnienia sie wady fabrycznej w ciagu 2 lat od ich nabycia. Prosimy pamietac, ze artykuly uszkodzone ze wzgledu na ich zuzycie nie sa uznawane za wadliwe.
Procedura zwrotu
Dokonanie zwrotu jest proste, jesli postepuje sie zgodnie z ponizsza instrukcja:
 1. Wejdź na stronę ŚLEDŹ SWOJE ZAMÓWIENIE w celu przygotowania zwrotu towaru.

 2. Zarejestruj zwracaną przesyłkę i wydrukuj etykietę zwrotną.

 3. Zapakuj towar i naklej wydrukowaną etykietę zwrotną na przesyłce.

 4. Wypełnij ten dokument i włóż do przesyłki razem ze zwracanym towarem.

 5. Wyślij produkty, zostawiając paczkę w punkcie odbioru lub ustalając odbiór przesyłki z kurierem.

Nalezy pamietac, ze w przypadku, gdy zwrot zostal dokonany w sposób inny niz zgodnie z powyzsza procedura, standardowe koszty wysylki poniesione w zwiazku ze zwrotem Towarów zwrócimy Panstwu pod warunkiem przeslania nam niebudzacych zastrzezen dowodów zaplaty faktycznie poniesionych kosztów zwrotu Towarów. W przypadku niedostarczenia takich dowodów koszty przesylki zwrotnej zwrócimy Panstwu w szacunkowej wysokosci.

Otrzymanie zwrotu pieniedzy
Pragniemy takze zwrócic uwage, ze zwrotem pieniedzy zajmiemy sie dopiero po otrzymaniu Towarów. Po ich otrzymaniu:
 1. Zbadamy zwrócone nam Towary w celu sprawdzenia, czy sa wadliwe, uszkodzone lub czy sa niezgodnie z ich opisem zamieszczonym na Stronie internetowej;
 2. W przypadku, gdy Towary sa wadliwe, uszkodzone lub niezgodnie z opisem zamieszczonym na Stronie internetowej, wedle Panstwa wyboru: (i) dokonamy ich naprawy, jezeli bedzie to mozliwe z technicznego i/lub handlowego punktu widzenia, albo wymienimy je na nowe Towary pozbawione wad lub Towary bedace ich odpowiednikami; albo (ii) zwrócimy cene zaplacona za Towary (wraz z oplatami za pierwotna dostawe). Jezeli nie bedziemy w stanie dokonac zadanej przez Panstwa naprawy lub wymiany Towarów, zwrócimy zaplacona za nie cene (wraz z oplatami za pierwotna dostawe);
 3. W terminie 14 (czternastu) dni od dnia otrzymania przez nas zwróconych Towarów wplacimy kwote zwracana za Towary na karte platnicza, przy pomocy której Panstwo za nie zaplacili, albo naprawimy lub wymienimy Towary wadliwe lub uszkodzone.

Jezeli zwrócone nam przez panstwa towary nie sa wadliwe, uszkodzone oraz sa zgodne z opisem zamieszczonym na naszej stronie internetowej, badz nie zostaly zwrócone w wykonaniu prawa do odstapienia od umowy wynikajacego z punktu 8 warunków sprzedazy, nie bedzie panstwu przyslugiwal zwrot pieniedzy, a towary zostana panstwu zwrócone.

Wymiana produktów
Wymiana produktów na inne nie jest obecnie możliwa. Jeżeli chcieliby Państwo otrzymać ten sam towar, ale na przykład w innym kolorze, powinni Państwo złożyć nowe zamówienie.
Przy dokonywaniu zwrotu towarów NALEZY PAMIETAC, ZE:

Wszystkie towary należy zwracać do następującego magazynu:
Produkt zakupiony online: VF Czech Srv s.r.o Logisticky Park D8 ZDIBY 25066 Czech Republic
Produkt zwracany na własny koszt: VF International Sagl, c/o Meyer & Meyer Logistikzentrum Peine GmbH & Co. KG, Lehmkuhlenweg 84, 31224 Peine, Niemcy.


W przypadku otrzymania niewlasciwego artykulu prosimy o niezwloczny kontakt.

Przed wysylka wszystkie artykuly poddajemy kontroli jakosci i sprawdzamy, czy sa wolne od defektów lub wad fabrycznych. W przypadku otrzymania artykulu, który nie jest w idealnym stanie, prosimy o niezwloczny kontakt.

Aby zapewnic jak najszybsza realizacje zwrotu, prosimy o wyslanie wszystkich zwracanych artykulów pochodzacych z tego samego zamówienia w jednej przesylce.

Artykuly nalezy zwracac w oryginalnym opakowaniu, aby zapewnic odpowiednia ochrone podczas transportu. Nie ponosimy odpowiedzialnosci za uszkodzenie lub utrate Towarów w transporcie podczas dokonywania zwrotu.

Prosimy pamietac, ze w czasie, gdy Towary sa w Panstwa posiadaniu, sa Panstwo zobowiazani zapewnic ich bezpieczenstwo oraz utrzymywac je w dobrym stanie.

Przetwarzanie Panstwa danych osobowych
Informacje dotyczace przetwarzania Panstwa danych osobowych w przypadku, gdy zwracaja Panstwo Towary lub otrzymuja zwrot pieniedzy, znajduja sie w dostepnych tutaj [wstawic hiperlacze do Zasadach ochrony prywatnosci.
Góra