zł PLN

BODY BESPOKE

Zaprojektowaliśmy damskie dżinsy na nowo. Przed tobą fason idealny.

Stworzone, by leżeć jak ulał. Body Bespoke już tu są

Opracowaliśmy wyjątkową technologię, która dzięki określeniu właściwych proporcji i pozycji tylnych kieszeni oraz szwów, pozwala nam tworzyć zgrabne dżinsy idealnie dopasowane do sylwetki bez względu na rozmiar.

Zaprojektuj parę dżinsów w rozmiarze 28. Wyglądają świetnie. Teraz zwiększ i zmniejsz rozmiar, by pasował na inne sylwetki. Nie wygląda to już tak dobrze. Niestety, tak właśnie szyje się dżinsy. Postanowiliśmy to zmienić! Od teraz każdy z 11 dostępnych rozmiarów jest indywidualnie stopniowany i dopasowany do sylwetki.

KAŻDY ROZMIAR SIĘ LICZY

Wszyscy to znamy – dżinsy w pewnym rozmiarze, które idealnie leżą na twojej koleżance, nie muszą leżeć świetnie na tobie. Tak już jest. Dlatego Wrangler skupia się tak samo na każdym rozmiarze i dopasowuje go indywidualnie, by perfekcyjnie leżał na tym, kto będzie go nosił – na tobie!

NAUKOWE WYTŁUMACZENIE

Zaprosiliśmy do współpracy inżynierów z Uniwersytetu Kalifornijskiego i zadaliśmy im szczere pytanie: „Co sprawia, że dżinsy w danym rozmiarze świetnie wyglądają, przynajmniej od tyłu?” Ich odpowiedź naprawdę nas zaskoczyła. „To pozycja kieszeni.”

KIESZENIE ROBIĄ RÓŻNICĘ

Czy wiesz, że piękno leży w równowadze i symetrii? Ta sama zasada dotyczy tylnej części dżinsów. Dopóki kieszenie nie mają odpowiednich proporcji i nie są w odpowiednim miejscu, dżinsy nie będą wyglądać dobrze. Wrangler Body Bespoke stosuje tę regułę do każdego rozmiaru i fasonu dżinsów. Dzięki niej możesz cieszyć się parą spodni idealnie dopasowaną do sylwetki.

Góra