zł PLN

Wrangler Body Bespoke

OTO FASON IDEALNY!

Odkryj kolekcję dżinsów Wrangler, które na każdej kobiecie leżą idealnie. Nasza wyjątkowa technologia wykorzystuje właściwą pozycję i doskonałe proporcje tylnych kieszeni i szwów w każdym rozmiarze. Jeszcze nigdy nie wyglądałaś tak dobrze w dżinsach.

Sprawdź ofertę

“Każdy rozmiar został opracowany indywidualnie, by wyglądać doskonale na każdej kobiecie.”

DŻINSY DOPASOWANE
DO TWOJEGO ROZMIARU

Większość marek projektuje dżinsy w rozmiarze 28. Później jest on powiększany lub zmniejszany do innych rozmiarów. I to właśnie dlatego nie zawsze dżinsy leżą idealnie. My podeszliśmy do tego inaczej. Wszystkie 11 rozmiarów zaprojektowaliśmy indywidualnie.

OTO JAK TO ZROBILIŚMY

Powrót na uczelnię. Projektanci Wrangler skonsultowali się z inżynierami z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Zadali im jedno pytanie. Jak zrobić, by dżinsy w każdym rozmiarze wyglądały idealnie? Odpowiedź była zaskakująca. Należy zwrócić uwagę na pozycję tylnych kieszeni.

WSZYSTKO ZALEŻY OD KIESZENI

Każdy wie, że piękno tkwi w symetrii. To samo dotyczy tyłu spodni. Umieszczenie kieszeni w odpowiednich miejscach z zachowaniem proporcji dla każdego rozmiaru i sprawia, że każde dżinsy wyglądają świetnie. Dokładnie to zrobiliśmy ze spodniami Body Bespoke®. Znajdź parę idealną dla siebie.

Odkryj swój fason
SKINNY
SLIM
STRAIGHT
BOOTCUT
Góra