zł PLN
  • Dodatkowe 10% zniżki na koszule z kodem "SHIRT17"

BODY BESPOKE

Zaprojektowaliśmy damskie dżinsy na nowo. Przed tobą fason idealny.

Stworzone, by leżeć jak ulał. Body Bespoke już tu są

Opracowaliśmy wyjątkową technologię, która dzięki określeniu właściwych proporcji i pozycji tylnych kieszeni oraz szwów, pozwala nam tworzyć zgrabne dżinsy idealnie dopasowane do sylwetki bez względu na rozmiar.

Zaprojektuj parę dżinsów w rozmiarze 28. Wyglądają świetnie. Teraz zwiększ i zmniejsz rozmiar, by pasował na inne sylwetki. Nie wygląda to już tak dobrze. Niestety, tak właśnie szyje się dżinsy. Postanowiliśmy to zmienić! Od teraz każdy z 11 dostępnych rozmiarów jest indywidualnie stopniowany i dopasowany do sylwetki.

KAŻDY ROZMIAR SIĘ LICZY

Wszyscy to znamy – dżinsy w pewnym rozmiarze, które idealnie leżą na twojej koleżance, nie muszą leżeć świetnie na tobie. Tak już jest. Dlatego Wrangler skupia się tak samo na każdym rozmiarze i dopasowuje go indywidualnie, by perfekcyjnie leżał na tym, kto będzie go nosił – na tobie!

NAUKOWE WYTŁUMACZENIE

Zaprosiliśmy do współpracy inżynierów z Uniwersytetu Kalifornijskiego i zadaliśmy im szczere pytanie: „Co sprawia, że dżinsy w danym rozmiarze świetnie wyglądają, przynajmniej od tyłu?” Ich odpowiedź naprawdę nas zaskoczyła. „To pozycja kieszeni.”

KIESZENIE ROBIĄ RÓŻNICĘ

Czy wiesz, że piękno leży w równowadze i symetrii? Ta sama zasada dotyczy tylnej części dżinsów. Dopóki kieszenie nie mają odpowiednich proporcji i nie są w odpowiednim miejscu, dżinsy nie będą wyglądać dobrze. Wrangler Body Bespoke stosuje tę regułę do każdego rozmiaru i fasonu dżinsów. Dzięki niej możesz cieszyć się parą spodni idealnie dopasowaną do sylwetki.

Góra