zł PLN
Darmowa dostawa i zwroty

Wrangler Body Bespoke

OTO FASON IDEALNY!

Odkryj kolekcję dżinsów Wrangler, które na każdej kobiecie leżą idealnie. Nasza wyjątkowa technologia wykorzystuje właściwą pozycję i doskonałe proporcje tylnych kieszeni i szwów w każdym rozmiarze. Jeszcze nigdy nie wyglądałaś tak dobrze w dżinsach.

Sprawdź ofertę

“Every size has been crafted individually. Because one shape doesn’t fit all.”

DŻINSY DOPASOWANE
DO TWOJEGO ROZMIARU

Większość marek projektuje dżinsy w rozmiarze 28. Później jest on powiększany lub zmniejszany do innych rozmiarów. I to właśnie dlatego nie zawsze dżinsy leżą idealnie. My podeszliśmy do tego inaczej. Wszystkie rozmiarów zaprojektowaliśmy indywidualnie.

OTO JAK TO ZROBILIŚMY

Powrót na uczelnię. Projektanci Wrangler skonsultowali się z inżynierami z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Zadali im jedno pytanie. Jak zrobić, by dżinsy w każdym rozmiarze wyglądały idealnie? Odpowiedź była zaskakująca. Należy zwrócić uwagę na pozycję tylnych kieszeni.

WSZYSTKO ZALEŻY OD KIESZENI

Każdy wie, że piękno tkwi w symetrii. To samo dotyczy tyłu spodni. Umieszczenie kieszeni w odpowiednich miejscach z zachowaniem proporcji dla każdego rozmiaru i sprawia, że każde dżinsy wyglądają świetnie. Dokładnie to zrobiliśmy ze spodniami Body Bespoke®. Znajdź parę idealną dla siebie.

Odkryj swój fason Sprawdź ofertę

Introducing

Przedstawiamy
Body
Bespoke Plus

Dwa nowe fasony Body Bespoke® Straight Plus i Body Bespoke®Skinny Plus.

Obydwa modele mają specjalne konturowanie i wysoką talię. Zgrabnie otulają ciało, by zapewnić mu jak najwięcej wygody.
Wykorzystaliśmy wysokiej jakości materiał – Smart Stretch – dzięki któremu dżinsy są o 40% bardziej elastyczne na biodrach i kolanach.
Na tym nie koniec – elastyczny element przy pasku pozwala dopasować spodnie do różnych sylwetek.

Kupuję
SKINNY
SLIM
STRAIGHT
BOOTCUT
Góra