zł PLN

ZOBACZ, CO DLA CIEBIE MAMY

Słynny duet kolorystyczny ze starych reklam Wranglera i wydarzeń sportowych powraca! Odkryj żywe nasycone odcienie żółci w parze z niebieskościami w wyrazistym sportowym wydaniu, które nigdy się nie nudzi. Wybierz coś z puchowych kurtek, koszulek, bluz z kapturem i sportowych swetrów – wszystkie ozdobiliśmy graficznymi nadrukami z naszych archiwów.

Watch our video

DZIEWCZYNY Z CHARAKTEREM

Przed tobą kolekcja, której nie brakuje charakteru, więc idź na całość albo daj sobie spokój. Mamy dla ciebie krótkie swetry, bluzy o wydłużonej formie i luźne dżinsy, które wprowadzą do twoich stylizacji zadziorny styl retro. Wybierz odważne niebiesko-żółte bloki kolorów na koszulkach i kurtkach – puchowch i tych w stylu studenckim. Pasują idealnie do denimu Wrangler w każdym odcieniu.

dla niej
W4127WB35
W4127WB35

OGIER DLA CHŁOPAKÓW

Wyskoczył z naszych archiwów prosto na żółto-niebieską kolekcję, którą dla ciebie mamy. Kto? Nasz kultowy nadruk z ogierem. Znajdziesz go na koszulkach, bluzach i denimowych kurtkach. Załóż je do zwężanych dżinsów i rozpinanych kurtek, by stworzyć retro zestaw z nowoczesnym akcentem. Mamy też dla ciebie swetry z logo i zabawne kurtki puchowe o kroju oversize.

DLA NIEGO

PODRÓŻ W CZASIE

Niebieski i żółty – legendarny duet w historii Wrangler

Góra